SOBOTA 8.5.2021 - ZAVŘENO
Nové sirupy v našem sortimentu

Nově u nás na prodejně můžete zakoupit sirupy a další produkty od české společnosti Kitl.

Sirupy jsou vyráběny v bio kvalitě a prodávány v recyklovatelném materiálu. Momentálně nabízíme sirupy zázvorové, mátové, bezové, grepové, višňové, malinové a černorybízové.

Z ostatních produktů nabízíme i sirup z mladých smrkových výhonků v BIO kvalitě s vitamínem C s názvem Kitl Smrkáček. Životabudič, což je sirup na povzbuzení, vyráběný ze zahuštěné hroznové šťávy a pěti bylinek s povzbuzujícími účinky, díky čemuž obsahuje přírodní kofein z bylin a velké množství hroznového cukru. 

Nebo dokonce medovinu, která je vyráběna za studena za přidání čtyř bylinek v BIO kvalitě (mateřídouška, květ lípy, voňatka a květ bezu černého). Slazena je navíc pouze zahuštěnou hroznovou šťávou. Obsah alkoholu se pohybuje okolo 12%.

Sirupy se dají konzumovat jak studené na osvěžení, teplé na zahřátí nebo díky jejich hustotě jako poleva na lívance nebo jiné dobroty, které si doma uděláte. Životabudič je zdravější obdobou energetického nápoje a Smrkáček Vám pomůže překonat nachlazení. Zkrátka použití je široké, chuť výborná a suroviny kvalitní a v souladu s přírodou. 

Ochutnejte a posuďte sami :)

 Služby
images description
Více

Sesadby rostlin

images description
Více

Poradenství při
nákupu rostlin

images description
Více

Dárkové poukazy

images description
Více

Vazba řezaných
květin

images description
Více

Zpravodaj

images description
Více

Pravidelné workshopy
a akce

Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.
Chrlická 875
Modřice 664 42
IČO: 292 63 484
DIČ: CZ29263484

Kontakt
+420 547 215 066
info@brabeczc.cz

Po - Pá 8.30-18.00
So - Ne 8.00-18.00

Najděte nás