Hledáme nové členy týmu!
Snili jste někdy o práci spojené s přírodou? Naplňuje Vás kontakt s lidmi a rádi byste s námi dělali svět barevnější a veselejší? Hledáme členy týmu, kteří stejně jako my, rádi přinášejí lidem kolem sebe radost.

Nabízíme zázemí firmy, která v Modřicích působí již přes 20let, během kterých nasbírala mnoho zkušeností. Jsme hrdí na příjemný a přátelský kolektiv v našem zahradnickém centru. Důležitý je pro nás i další rozvoj a vzdělávání našich spolupracovníků. Školení a kurzy v mnoha odvětvích našeho oboru jsou nezbytnou součástí naší cesty ke stálému zdokonalování dnes již profesionálního týmu.

Co nabízíme?

  • dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní české firmy
  • možnost profesního růstu ve formě odborných školení
  • férové pracovní podmínky a osobní přístup
  • slevu na prodávané produkty

Právě hledáme kolegy na pozice:

FLORISTA/FLORISTKA

Koho hledáme?
Nového kolegu nebo kolegyni, kteří mají příjemné profesionální vystupování a mají vztah k přírodě a rostlinám.

Předchozí zkušenost s vazbou květin je vítaná, není ovšem podmínkou.

Co Vás čeká?

  • vazba květin a aranžmá dle přání zákazníka
  • příjem zakázek od zákazníků a jejich vyřizování
  • komunikace se zákazníky
  • sezonní aranžmá – dušičkové, adventní vazby,..
  • úprava prodejny

ZAHRADNÍK SPECIALISTA

Hledáme nového týmového kolegu se zájmem o rostliny a zahradničení, který se rád podělí o své bohaté zkušenosti s našimi zákazníky. Tato pozice je ideální pro každého, kdo rád komunikuje s druhými lidmi a poskytování kvalitního servisu pro něj bude potěšením.

Znalost zahradnického oboru je výhodou.

Co vás čeká?

aktivní prodej zboží a služeb
​poradenství při nákupu rostlin
komunikace se zákazníky
vyřizování zakázek a manipulace se zbožím
péče o rostliny

TECHNICKÝ PRACOVNÍK - POKLADNÍ

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám poslat váš životopis s aktuální fotografií a důvod, proč si myslíte, že jste ti praví.

brabec@brabeczc.cz

Nenašli jste pozici, která je vám šitá na míru? I přesto si ovšem myslíte, že byste byli přínosem naší firmě? Neváhejte nás kontaktovat a nabídnout nám Vaše zkušenosti, znalosti a dovednosti. Pro šikovné lidi se zájmem o náš obor je u nás vždy místo.

Služby
images description
Více

Sesadby rostlin

Více

Poradenství při
nákupu rostlin

Více

Dárkové poukazy

Více

Vazba řezaných
květin

Více

Zpravodaj

Více

Pravidelné workshopy
a akce

Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.
Chrlická 875
Modřice 664 42
IČO: 292 63 484
DIČ: CZ29263484

Kontakt
+420 547 215 066
info@brabeczc.cz

Po - Pá 8.30-18.00
So - Ne 8.00-18.00

Najděte nás