Kvetoucí

Nabízíme široký výběr kvetoucích pokojových rostlin pro všechna roční období. Sortiment pravidelně obměňujeme a doplňujeme. Můžete u nás najít africké fialky, kalanchoe, bromelovité rostliny, orchideje, anturie, lopatkovce, begónie, bramboříky a mnohé další.

Okrasné listem

U nás v prodejně naleznete rostliny pro jakékoliv stanoviště Nabízíme rostliny různých velikostí, od malých fitónií, pokojových bonsají, přes různě velké fíkusy, kalateje, sloní nohy až po vzrostlé palmy. V nabídce máme i převislé a popínavé rostliny jako jsou zelence, břečťany, potosy a mnoho jiných.

Bonsaje

Miniaturní stromy v malých miskách jsou zajímavým doplňkem každého interiéru. V orientálních zemích se bonsaje často dědí z generace na generaci a není divu. Kouzlu bonsají, které mnohdy tvoří krajinu na misce, propadne nejedna duše.

Orchideje

Stálicemi mezi oblíbenými květinami s překrásnými, různobarevnými květy jsou orchideje. Pravidelně zásobujeme prodejnu kvalitními rostlinami.

Kaktusy a sukulenty

Nabízíme Vám sukulenty z Mexika, Afriky, Brazílie, Peru, Floridy, Bolívie a dalších zákoutí světa. Kaktusy a sukulenty nabízíme v paletě překrásných barev květů, zdobných listů a nejrůznějších velikostí.

Naše sesadby

Sesadby do nádob, truhlíků, či košíků podtrhují krásu rostlin a umožňují zkombinovat různé druhy.Služby
images description
Více

Sesadby rostlin

images description
Více

Poradenství při
nákupu rostlin

images description
Více

Dárkové poukazy

images description
Více

Vazba řezaných
květin

images description
Více

Zpravodaj

images description
Více

Pravidelné workshopy
a akce

Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.
Chrlická 875
Modřice 664 42
IČO: 292 63 484
DIČ: CZ29263484

Kontakt
+420 547 215 066
info@brabeczc.cz

Po - Pá 8.30-18.00
So - Ne 8.00-18.00

Najděte nás