Květinové boxy

Pokud si přejete Vašim bližním darovat něco originálnějšího, vždy můžete sáhnout i po květinovém boxu. Květiny jsou zaaranžované v aranžovací hmotě, která jim dodává vodu, čímž pádem se jedná i o dárek velmi nenáročný na údržbu. Jediné, co je třeba, je najít vhodné místo, kam si jej vystavit.

Dárkové

Ten, kdo umí darovat květinu, umí darovat kousek sebe sama. Naše floristky Vám rády připraví květiny podle Vašeho přání, případně si můžete vybrat z již navázaných květin. Dárkové květiny objednávejte minimálně dva dny předem.

Netradiční

Chcete potěšit, překvapit a zároveň zaujmout originální kyticí? Darujte kytici z klobás, zeleniny a ovoce; kytici z bonbónů nebo třeba kytici z bankovek. Netradiční kytice objednávejte alespoň dva dny předem.

 

Svatební kytice

Pro tento jedinečný den připravujeme kytice pro nevěstu; korsáž pro ženicha, svědka a tatínky; kytice pro maminky a svědkyně, košíčky pro družičky, polštářky pro prstýnky, zdobení automobilu a květinové šperky pro nevěsty a doprovod. Svatební květiny a výzdobu objednávejte minimálně čtrnáct dní předem.

Dušičková vazba

Měsíc říjen patří přípravám na den Památky zesnulých. Z čerstvého chvojí vyrábíme věnce, koše, květináče, žardiny či lesní kytice, které zdobíme sušenými květinami, plody a dalšími přízdobami z živého či umělého materiálu. Určitě si vyberete si z množství barev a druhů.

Vánoční vazba

Každoročně vytváříme množství vánočních dekorací a vazeb, od adventních a závěsných věnců, svícnů přes hřbitovní svícny, po vazby z řezaných květin s vánoční přízdobou. Vždy máme připravený široký sortiment barev a typů.

Smuteční vazba

Úsek řezaných květin nabízí přípravu vázaných smutečních kytic, vypichované smuteční kytice, smuteční věnce, smuteční vypichované srdce, kytice na hřbitov a smuteční kříže. Smuteční výzdobu je vhodné objednat minimálně dva dny předem.

Dárkové dekorace lahví

Pro významnou příležitost, jako dárek nebo jen tak pro radost se skvěle hodí i aranžované víno.Služby
images description
Více

Sesadby rostlin

images description
Více

Poradenství při
nákupu rostlin

images description
Více

Dárkové poukazy

images description
Více

Vazba řezaných
květin

images description
Více

Zpravodaj

images description
Více

Pravidelné workshopy
a akce

Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.
Chrlická 875
Modřice 664 42
IČO: 292 63 484
DIČ: CZ29263484

Kontakt
+420 547 215 066
info@brabeczc.cz

Po - Pá 8.30-18.00
So - Ne 8.00-18.00

Najděte nás