Vánoční hvězdy

V současné době již téměř nepostradatelná dekorace ve vánočním čase. V našem sortimentu nabízíme velké množství velikostí, barev i typů těchto vysoce dekorativních rostlin.

Chryzantémy

Ačkoli jsou tyto rostliny spolu s maceškami povětšinou známé z dušičkových výzdob hrobů, jsou už od pozdního léta stále více a více využívány k dekoracím teras, domovních vstupů, balkonů i interiérů. V nabídce jsou ve velikostech téměř trpasličích až po obří rostliny, které vytvoří krásnou solitéru i ve velkých prostorách.

Balkonové rostliny

Již neodmyslitelná součást balkonů, teras a záhonů. V naší nabídce se včetně již osvědčených druhů a odrůd (pelargonie, petunie), objevují stále nové druhy balkonových rostlin. Na přelomu února a března jsou v nabídce rostliny mladé v tzv. 10packu, v pozdějším jaře a v brzkém létě už rostliny ve standartní velikosti. K prodeji nabízíme i hotové sesadby truhlíků a závěsných nádob.

Macešky

Velice oblíbené dvouletky, k výsadbám se používají na podzim i na jaře. Svou pestrostí a variabilitou vynikají v mísách, truhlících i na záhonech. Patří k velice odolným rostlinám, na podzim je nepoškodí brzké mrazíky a na jaře patří k prvním rostlinkám, které oživují svojí barevností záhony.Služby
images description
Více

Sesadby rostlin

images description
Více

Poradenství při
nákupu rostlin

images description
Více

Dárkové poukazy

images description
Více

Vazba řezaných
květin

images description
Více

Zpravodaj

images description
Více

Pravidelné workshopy
a akce

Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.
Chrlická 875
Modřice 664 42
IČO: 292 63 484
DIČ: CZ29263484

Kontakt
+420 547 215 066
info@brabeczc.cz

Po - Pá 8.30-18.00
So - Ne 8.00-18.00

Najděte nás