Trvalky

V nabídce máme široký sortiment trvalek kvetoucích na jaře, skalniček, okrasných listem, v létě a pozdním létě kvetoucích, ale i podzimních trvalek. V nabídce máme rostliny známé a vyzkoušené, ale i žhavé novinky. Rostliny jsou nabízeny v několika velikostech a nepřeberných barevných variacích.

Okrasné dřeviny

Široká nabídka listnatých i jehličnatých dřevin. Dřeviny do zahrady, na skalku, do živých plotů a mnohé další.

Růže

Každá zahrada musí mít alespoň jednu. Řeč je o královnách mezi květinami, o růžích. V sortimentu máme růže velkokvěté, mnohokvěté, miniaturní, pnoucí, stromkové a to v mnoha známých i neznámých kultivarech. Růže české, ale i od německého dodavatele Kordes nebo anglické.

Ovocné dřeviny

Hlavní sezóna ovocných dřevin je na jaře a na podzim. Během této doby máme v nabídce prostokořenné ovocné stromy a drobné ovoce jako rybíz, angrešt, jostu v široké škále. Celoročně pak máme v nabídce kontejnerované ovocné stromky a keře, ale i kanadské nebo kamčatské borůvky. Nabízíme i exotické a netradiční ovoce.

Okrasné traviny

Nejen trvalky a keře mohou zdobit vaši zahradu. V posledních letech stoupají na oblibě i okrasné traviny, jež jsou zajímavé nejen svými listy ale mnohdy i květenstvím. Nabízíme jak malé rostliny, tak i zapěstované hotové solitéry.

Bylinky

Nejen okrasná musí být vaše zahrada. Zkuste si založit bylinkovou zahrádku, jež vás bude celé léto zásobovat čerstvými bylinkami na vaření. Můžete vybírat z široké nabídky bazalky, tymiánu, rozmarýnu, oregana, meduňky, máty, saturejky, petrželky, pažitky a mnohých dalších.

Půdopokryvné rostliny

Pro osázení prudkých svahů nebo zpevnění břehů apod. nabízíme půdopokryvné trvalky ale i dřeviny. Vybírat můžete ze skalníků, pámelníků, třezalek ad.

Vodní rostliny

Máme i širokou nabídku vodních rostlin pro osázení břehů, zamokřených míst, rostlin do stojatých vod i plovoucí lekníny a stulíky.

Pnoucí rostliny

Pro ozelenění pergol, přístřešků a fasád máme širokou paletu popínavých rostlin kvetoucích i stálezelených. Obzvláště široký sortiment mezi clematisy, trubači, wistariemi ad.

Vřesovištní rostliny

V nabídce máme i rostliny vhodné do kyselých půd a polostínu, řeč je o vřesovištních rostlinách. Řadíme sem nejen vřesy, ale i rhododendrony, azalky, pierisy atd.Služby
images description
Více

Sesadby rostlin

images description
Více

Poradenství při
nákupu rostlin

images description
Více

Dárkové poukazy

images description
Více

Vazba řezaných
květin

images description
Více

Zpravodaj

images description
Více

Pravidelné workshopy
a akce

Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.
Chrlická 875
Modřice 664 42
IČO: 292 63 484
DIČ: CZ29263484

Kontakt
+420 547 215 066
info@brabeczc.cz

Po - Pá 8.30-18.00
So - Ne 8.00-18.00

Najděte nás